Możliwość zapłodnienia po stosunku w ubraniach

15 dc (03.04)Wytrysk w spodnie, imitpwanie ruchów seks w ubraniu. sperma w spodn. Dotkn dłonią z nasienia moich pośladków przez majtkiDotkn dlonia brudna ze spermy piersi, brzucha(na gole cialo) popieszczotach poszlam pod [prysznic. czywoda,ktora spływała po mnie pomogła w dostaniu sie nasienia(o ile było)z ww miejsc do pochwy? okres mial byc 19.04.zjawił sie 16. W 1 i 2 dzień średnie krw.w nocy z 2/3dc nic, a w 3dc lekkie krw.,popołudniu jas-czerw.skrzepy,pojedyncze.Czy mogę być w ciazy?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać test ciążowy. Ryzyko w w/w sytuacji praktycznie nie istnieje.