Nasienie na ręku i dotykanie pośladków w dni płodne a ryzyko ciąży

Chłopak miał reke brudną z tego, tzn. z nasienia. Dotknał moich pośladków, przez podenki krótkie, cieniutkie. Ja chciałam suszyć je suszarką, 3razy ta suszarke zbliżyłam i tyle. pewnie nic nie wyschło. tylko to ogrzałam.dni płodne. Jak duże ryyzko ciązy? było tro ok 7 rano, a spodenki zdjete i kapiel ok 23. Dotykał też móju brzuch przez koszulke. czy to mogło tam przejść?

Pozdrawiam!