Ból, wzdęcia brzucha i jadłowstręt tydzień po grypie żołądkowej

Witam! Tydzień temu miałam grypę żołądkową od tej pory często boli mnie brzuch jest wzdęty do tego mam jadłowstręt jestem glodna ale kiedy juz jem okazuje sie ze więcej niż gryza nie mogę proszę o pomoc!!!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane zaburzeniami w obrębie układu pokarmowego. Konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.