Ból z lewej strony brzucha, wzdęcia i gazy

Witam.Mam częste problemy z bólem z lewej strony brzucha tuż pod zebrami, zauważyłam że czesto występują gdy sie stresuję, ale i często występują gdy zjem coś wzdymającego wtedy też oprócz wzdęć miewam gazy. Mam te dolegliwosci już od ponad roku może dłużej co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.