Problem ze śmierdzącymi gazami niezależnie od rodzaju oraz ilości pożywienia

Od około półtora miesiąca mam problem z bardzo śmierdzącymi gazami niezależnie od rodzaju oraz ilości pożywienia, które zjem. Odżywiam się cały czas w podobny sposób. Ilość gazów nie jest duża. Moja waga jest właściwa do wzrostu. Członkowie mojej rodziny jedzą to samo co ja, ale nie mają tego problemu. Wybrałem opakowanie probiotyków dla odbudowania właściwej flory bakteryjnej - problem nie zniknął. Do jakiego lekarza mam się zwrócić co to może być?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na występowanie nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty gastrologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.