Ból żołądka i wzdęcia

Od dłuższego czasu mam wzdęcia i nadkwasotę, zauważyłam, że po chlebie również, momentalnie po zjedzeniu każdego posiłku wzdyma mi żołądek i uciska przeponę, serce mi czasem wariuje gdy tak się dzieje. Miałam migotanie przedsionków kilka razy i tętno 120, ale gdy zaczęłam brać d3 po wynikach niedoboru, uspokoiło się wszystko,, tylko ten żołądek nie daje mi spokoju. Boję się badania "rurą", czy jest jakiś sposób żeby w inny sposób to wyleczyć. Gdy dopadają mnie wzdęcia i nadkwasota słabnę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.