Ból z lewej strony brzucha po cesarskim cięciu

7 miesięcy temu urodziłam przez cc. Przed ciążą jak i teraz po pdczuwam bol z lewej strony podbrzusza. Ostatnio w pozycji lezącej po dotknieciu miejsca wyczułam coś na kształt jajka po przycisnieciu tego miejsca to coś uciekło w głąb co to może być ? Gdzie się z tym udać. Dodam że mam problem z przytyciem mam 153cm wzrostu obecnie waze 43.2 waga maxymalna po ciazy to 44.5 a chciałabym 47

Aleksander Ropielewski

Konieczne wykonanie badanie USG jamy brzusznej oraz wyklucznie przyczyn ginekologicznych dolegliwości. W związku z tym sugeruję kontakt z ginekologiem lub internistą. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi powiedzieć coś więcej odnośnie możliwej przycyzny Pani problemu.