Ból dołu brzucha po trzecim cesarskim cięciu

jestem po 3 cesarce 5 msscy,od paru dni mam tzw uczucie jakby cos w srodku brzucha poruszalo sie(nie ciaza),do tego bol dołu brzucha oraz prawej dolnej strony,ciezko nawet na tylek siasc,prosze o odp skad i co sie dzieje,czekam na odp z gory serdecznie dziekuje

Trudno mi w takim przypadku określić co się dzieje bez bezpośredniego badania. Takie dolegliwości mogą być związane z różnymi schorzeniami i związanymi ze stanem jelit, ale także i narządu rodnego. Radzę w tej sprawie udać się do lekarza rodzinnego, który po bezpośrednim badaniu zaleci odpowiedni sposób postępowania (np. badania laboratoryjne czy też np. USG jamy brzusznej). Oczywiście należy z tym problemem jeszcze skonsultować się z ginekologiem. Być może dolegliwości są związane ze zrostami jakie powstały po cięciach cesarskich.