Brązowy śluz i ból podbrzusza rok po cesarskim cięciu

witam mam problem ponad rok temu tzn. 29.11.2012r urodziłam przez cesarskie cięcie synka i do tej pory nic mnie nie bolało a miesiączki miałam jak z zegarku jednak od dwóch dni zauważyłam brązowy śluz wydzielający sie z pochwy oraz pobolewa mnie w dole brzucha i nie wiem co się ze mną dzieje pomóżcie z góry dziękuje

To co się teraz dzieje raczej nie jest związane z cieciem cesarskim. Proponuję zgłosić sie do ginekologa w celu badania , ewentualnie wykonania USG narządu rodnego w celu ustalenia przyczyny dolegliwości.