Jak pozbyć się zrostów po cesarskim cięciu?

Witam nazywam sie Kasia mam 36 lat .jestem po 3 cieciach cesarskich ostatnie 4 lata temu a od dwóch walcze z nawracajacym bólem brzucha po prawej stronie . Miałam robione tk, usg wielokrotnie i kolonoskopie ,i nadal nic jestem odsyłana do jednego specjalisty do drugiego i wszyscy mowia ze sa to zrosty po cesarkach i z tym nie da sie nic zrobic a brzuch nadal boli czasmi nie da sie z tym bólem normalnie fukcjonować jestem ciągle na no-spie ,spasmolinie i apapie ale czasami nawet to nie pomaga Aja juz nie mam sił tak dalej fukcjonowac PROSZE BARDZO O POMOC KASIA

Lek. Katarzyna Szymczak

Mozna przeprowadzić operacje uwolnienia zrostów, jednak ona też nie daje gwarancji ustąpienia dolegliwości.