Problemy z jelitami po cięciu cesarskim

dzień dobry.mam problemy z bólem brzucha codziennie mnie boli i to są różne bóle brzucha,przy tym słabo czasami mi się robi .lekarz sugeruje że to zespół jelita wrażliwego,żołądek mam czysty .a ostatnio co zjem to mnie boli brzuch ,mam gazy ,odbija mi się.czasami biegunki,a nieraz wo gule nie wypróżniam się..mam 32 lata jestem po dwóch cesarkach i przy drugiej cesarce lekarze mieli problem żeby ułożyć mi jelita.proszę o jakom poradę bo nie wiem co mi jest.Natali Gorzów.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Tak jak sugeruje lekarz POZ, może być to zespół jelita drażliwego. Tak naprawdę warto jednak wykluczyć inne patologie przewodu pokarmowego. W tym celu sugeruję konsultację ze specjalistą gastroenterologiem.