Śluzowe biegunki, czasem żółte stolce, bóle podżebrowe

Witam od roku czuję pod prawym żebrem masę ( guza ) około 10 cm :( Czuję tam rozpieranie , dyskomfort sęk w tyż że czuć go w pozycji stojącej i siedzącej kiedy leżę nie. Cała prawa strona brzucha mnie kłuje . Mam śluzowe biegunki, czasem żółte stolce, bóle są codziennie . Miałam kolonoskopie , usg 2 razy , rtg klatki , usg węzłów . lekarze nic nie widzą :( Jestem załamana nie wiem co robić to mnie boli coraz bardziej . NIe rozumiem czemu usg tego nie pokazało !

W takim wypadku radziłbym jeszcze zastanowić się nad wykonanie badania gastroskopowego (takie objawy mogą świadczyć o patologii górnego odcinka przewodu pokarmowego). Na pewno w takiej sytuacji dobrze byłoby skonsultować się jeszcze z gastroenterologiem. Nie wykluczony zespół jelita drażliwego.