Ciągłe bóle w okolicy esicy

W 98r. rozpoczęły się biegunki do kilku dziennie, pieczenie w ustach. Badania bez kolonoskopii - diagnoza ZJD. Leki - duspatal i daktarin. Od dwóch lat mam ciągłe bóle w okolicy esicy. Pieczenie, gorąco. Czuję stan zapalny w odbytnicy (hemoroidów zewn. nie mam) oraz powyżej esicy. USG jamy brzusznej nic nie wykazało, gastroskopia wykazała Helicobacter(uczulenie na antyb.) Przeszłam kurację odrobaczającą, po której panuję nad biegunkami. Ból trwa. Stolce luźne. Termin kolonoskopi w sierpniu

Niestety bez wyniku badania kolonoskopowego trudno określić jakie są przyczyny Pani dolegliwości, które wskazują na jakąś patologie w zakresie dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Oczywiście leczeniem najlepiej, żeby zajął się gastroenterolog.