Ból brzucha i powiększony brzuch 15 miesięcy po cesarskim cięciu
Witam. Jestem po cesarce 15 miesiecy. Mam problem z brzuchem. Brzuch wyglada nadal jak bym byla w ciazy. Boli mnie z prawej strony i do tego do 3 razy w miesiacu dostaje silnych boli brzucha tak jakby skret kiszek. Bol jest ogromny. Usg nic niewykazuje. Gdy np schylam sie zeby zawiazac buty w chwilli zgiecia brzuch dziwnie boli ze czasem nawet jest mi slabo z bolu. Nawet gdy wypije szklanke herbaty czuje tak jakbym niewiem co zjadla brzuch robi sie nadety. Chcialam zapytac co moze byc przyczyna

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - taki stan może wynikać z powstania pozabiegowych zrostów, lub też zespołu jelita drażliwego. Proponuję udać się na konsultację, tym bardziej iż w USG brak patologii.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med.Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg