Możliwość plastyki brzucha po cesarskim cięciu

czy jest mozliwosc poprawienia swojego brzucha po cesarskim cięciu ? moj brzuch lekko odstaje ale to powoduje raczej skóra ktora jest luzna na brzuchu . jestem mloda kobieto i wstyd mi wychodzic z odslonietym brzuchem co moge zrobic ?

Witam,

Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Przed zabiegiem potrzebna jest konsultacja, celem oceny stopnia wiotkości tkanek. Okres planowanej plastyki brzucha powinien być nie krótszy niż 12 miesięcy od zabiegu cięcia cesarskiego.