Ból zębów po operacji przegrody nosowej

Dzień dobry ! Miałem operację przegrody nosowej w październiku. Miesiąc po niej nadal czuję taki dziwny ból zębów ( górnych jedynek), mam opuchniętą dolną część nosa ( w dziurce która była operowana ) oraz opuchliznę od strony przegrody nosowej na wysokości środkowej małżowiny nosowej. Wizyta u laryngologa zakończyła się przepisaniem sterydów, które nie zmniejszyły opuchlizny. Czy mam się tym martwić ? Czy to "samo przejdzie", a jeżeli nie to co robić ? Pozdrawiam

Witam.
Dolegliwości ze strony jedynek mogą ustąpić po zakończeniu leczenia laryngologicznego. Proszę najpierw doprowadzić leczenie podstawowe do końca, wtedy - jeśli nadal będzie się utrzymywał ból jedynek - proszę się udać do swojego stomatologa.

Pozdrawiam,
specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Bigas
http://www.astra-dent.pl/