Ból żołądka, gazy i uczucie pieczenia a stosowanie leku Nolpaza

Witam. Biorę Nolpaza 20mg rano, miało mi to pomóc na żołądek, ale nie widzę efektów. Mam wiatry, boli mnie żołądek, piecze mnie w środku. Co możeo pomóc ? Jakiś inny lek ? Może zacząć pić zamiast tego leku siemię lnianie ? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam

Witam serdecznie. Nie podała Pani od jakiego czasu przyjmuje wspomniany lek. Możliwe iż mamy do czynienia z zapaleniem śluzówki żołądka. Aby to potwierdzić wskazana jest gastroskopia lub/i wykonanie testu na H. Pyroli.