Ból żołędzi penisa po stosunku

Witam. Po odbytym stosunku, przy kolejnym zwodzie boli mnie żołądź, wzwód jest utrudniony tym bólem... tak było zawsze... Potrzeba ok. kilkunastu godzin, żeby kolejny wzwód był bezbolesny. Czy to normalne ?
MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Penis wyraźnie nie chce dalszej aktywności, już po odbytym stosunku, a Pan, czy też Partnerka ma inne oczekiwania...
Tak często bywa w życiu, niestety...
Proponuję pogodzić się z tym, objawy mogą zresztą zmniejszyć swoje natężenie z czasem. Ale niekoniecznie...
Ma Pan skończone 40 lat, więc profilaktyczna wizyta u chirurga urologa (prostata) jest wskazana, warto pomówić z Nim i o tym Pana problemie, ale nie należy oczekiwać rewelacji...
Pozdrawiam. JW, www.seksuologia.org.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty