Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolące pryszcze powstające na szyi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z cerą. Na szyi robią mi się bolące pryszcze - na twarzy takich nie mam, tylko sporadycznie kiedy jestem przed miesiączką wyskoczy mi jeden lub dwa. Ponadto zauważyłam, że na brodzi i szyi zaczynają wyrastać mi czarne i grube włoski. I od pewnego czasu intensywniej się pocę. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów ani nie stosowałam antykoncepcji i nie miałam styczności z narkotykami. Staram się także zdrowo odżywiać.
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku różowatego

Trądzik objawia się nie tylko nieestetycznymi krostkami. Może również przybierać postać czerwonych plam. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę udać się najlepiej do dermatologa. Bez obejrzenia powyższych zmian nie mogę nic więcej radzić. Najlepiej aby lekarz obejrzał zmiany, wtedy będzie można zalecić odpowiednie postępowanie, czy to od razu lecznicze lub diagnostyczne.

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy