Bolący wrzód w pochwie w 29. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 29 tyg ciąży i na mojej pochwie po prawej stronie wyskocył mi strasznie bolący wrzód o wielkośći pestki śliwki.Smaruje maśćią ichtoliową ,ale to nic nie pomaga szczypie i boli.Ból jest taki że budzę się w nocy oraz jak chodzę to cała prawa strona nogi mnie boli.Dziś jest sobota ,więc lekarz dermatolog odpada.proszę o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam.
Niestety on-line nie jestem Pani w stanie pomóc, ponieważ zmianę koniecznie musi zobaczyć lekarz ginekolog albo dermatolog.
Pozdrawiam