Bóle bioder i płaska stopa

Witam Od pażdziernika mam problem z prawym biodrem, czasem boli, zdarzyło mi sie upaść na to biodro, RTG nic nie wykryło, lekarz zalecił basen, ale nie poszłam, mało się ruszam, spędzam czs w domu. Od pewnego czasu z 3 tygodni czuję ze moja prawa stopa jest zbyt płaska jak chodzę, czyli jakbym miała krótsza nogę, kręgosłup mnie nie boli, ale zdarzyło mi się mieć raz zapalenie korzonków. Martwi mnie własnie to odczucie z tą stopą, Z czego to wynika? Czy to jest skolioza? Czego wymaga?

Do pełnej konsultacji i kompleksowej oceny stanu zdrowia i wyników badań.
Zalecenia Ortopedy warto wprowadzić w życie: zalecił pływanie i gimnastykę; Więcej ruchu, zdrowa dieta.

Pozdrawiam