Bóle biodra i pachwiny a praca biurowa
Witam, od października mam bóle w prawym biodrze i pachwinie. Na początku była bolesność po nocy i dotyczyła samego biodra promieniująca na pośladek, ale po 30-50 min "rozchodzenia" przechodziło.Z czasem było coraz gorzej noga bolała aż po kolano (takie zimne odrętwienia) i tępy ból w pachwinie. Teraz potrafi boleć nawet 48h bez przerwy.Nie łykam leków przeciwbólowych, rtg stawu biodr. nie wykazało żadnych nieprawidłowości.Mam35lat i pracę biurową. Prosze podpowiedzieć co jest przyczyna bóli?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
bez dodatkowych badań nie można odpowiedzieć na to pytanie. Warto byłoby zrobić badanie MR odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Być może przyczyną jest zwyrodnienie w tym miejscu jeśli stawy biodrowe są bez zmian.
Pozdrawiam.