Bóle brzucha i biegunka u 6-latka

Witam. Moj 6 letni syn przez caly dzien ma biegunke i bol brzucha. Byl juz w toalecie z 10 razy. Nie wiem co mu moge podac oprocz nawadniania aby mu pomoc. Syn chory jest na UC ale jest teraz w stanie remisji. Przyjmuje leki takie jak Asacol, Imuran i Remicade (ten ostatni co 8 tyg.mial podany przedwczoraj). Nigdy nie mial biegunek nawet w zaostrzeniu choroby, jedynie krew i sluz, teraz tego nie,nie ma tez podwyz.temp. Lekarz w szpitalu(Norwegia)zalecil mu jedynie Paracetamol! Crp ponizej 5.

proszę mu podać prawidłowa florę bakteryjna multibiotik , poza tym smectę .do picia wywar z marchwi , do jedzenia kleik ryżowy na wywarze z marchwi i kleik z marchwi gotowanej 2 godz.