Bóle brzucha i przy oddawaniu moczu

Witam. Pytanie kieruję do lekarza rodzinnego. Dziś w nocy miałam straszny ból podbrzusza, z bólu aż się popłakałam. Poszłam do wc siusiu to aż wszystko jeszcze bardziej mnie bolało ;/ Ból przyszedł nagle i był taki silny trzymało mnie to 30 minut. później zasnęłam. Wcześniej miałam problemy przy oddawaniu moczu, bolało ale nie tak silnie jak dziś. Chciała bym wykonać badanie moczu. Czy np. USG jajników bądź pęcherza też zrobić ? u ginekologa ? czy gdzieś w poradni ? :) proszę o odpowiedź. ;(

Witam. Proszę udać się do lekarza medycyny rodzinnej, najpewniej jest to zapalenie układu moczowego, choć diagnoza ta wymaga weryfikacji w badaniach.