Co znaczy ból brzucha i to nadmierne oddawanie moczu?

Często chodze siusiu i boli mnie brzuch troszke nad pepkiem od kilku dni mało jem w sumie nie mam ochoty ale wiem że musze . brałam furagine na zapalenie pęcherza bo myślałam że to to ale jednak nie bo nawet mnie nie szczypie przy oddawaniu moczu . moje pytanie brzmi czemu często siusiu robie i kłuje (boli) mnie brzuch ??
Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na zapalenie dróg moczowych (furagina mogła być za słabym lekiem), sugeruję wykonać badanie ogólne moczu i kontrolę u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam