Bóle brzucha i zmęczenie od 14 dnia cyklu

Witam. Moja dziewczyna w 14 dniu cyklu zaczela odczuwac bole brzucha jak przed okresem, jest zmeczona bardziej niz zwykle. Te bole pojawiaja sie co kilka kilkanascie godzin, na poczatku byly bardzo mocne stopniowo slabna ale czasami pojawiaja sie znowu. Nigdy nie doswiadczyla wczesniej bolow owulacyjnych ani symptomow zespolu przedmiesiaczkowego. Wiec co jest grane? co moze to powodowac? 14 dzien cyklu byl 12 dni temu i nadal odczuwa mocne zmeczenie. (Ma 19 lat) Czy to normalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie są to normalne objawy, radze udać się do lekarza rodzinnego oraz ginekologa, celem diagnostyki dolegliwości.
Pozdrawiam