Bóle brzucha po owulacji i kłucia jajników

Witam 3 dni po owulacji zaczal mnie bolec brzuch podbrzusze czuje kucie z lewego jajnika brzuch strasznie mnie boli uczucie pelnosci jakby wzdenty napompowany..Najczesciej po jedzeniu albo po wypiciu gazowanego napoju mam ochote wymiotowac czuje wszystko w przelyku ale nie wymiotuje...prosze o pomoc

Witam serdecznie. Możliwe iż jest to objaw zupełnie niezwiązany z układem płciowym a jedynie wynik niestrawności lub zaburzeń wchłaniania. Wskazane wykonanie USG.