Bóle brzucha późnym wieczorem

witam serdecznie chciałabym zapytać dlaczego dość często w nocy lub już późnym wieczorem boli mnie brzuch ?jednak naj częściej jest to w nocy budzi mnie okropny ból i nie mogę zejść z toalety przez pół godziny okropny ból i biegunka a przecież wieczorem jem ostatni posiłek o godzinie 18.bardzo mnie to niepokoi proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie. Z pewnością jest to objaw zaburzeń trawienia i pasażu jelitowego. Trudno jednak określić co jest przyczyną takiego stanu bez badań. Konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi i obrazujących pracę przewodu pokarmowego ( trzustka, wątroba) oraz USG jamy brzusznej.