Bóle brzucha, zaparcia i biegunki

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z zaparciami, biegunkami i tak na przemian. Co bym nie zjadła, zaraz boli mnie brzuch, czuję się wzdęta. Problem trwa już od dawna. Czuje się taka pełna, nawet jak rano wstaję. Często jest mi tez niedobrze i czuję niesmak w ustach prawie cały czas. Robiłam badania na krew-wyszły ok, mocz-ok, usg jamy brzusznej-ok. Myślałam już nawet, żeby zrobić hydrokolonoterapię. Czy zabieg ten jest bezpieczny? pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.