Bóle gardła i biały nalot na języku

Witam, pobolewa mnie gardło i zauważyłam, że mój nieco podrażniony (zapewne pastylkami do ssania i cukierkami) język ma biały nalot. Co mogę zrobić, zanim doczekam się wizyty u lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do apteki,. Być może lepszym rozwiązaniem były środki na ból gardła w rozpylaczach. Proponuję udać się do lekarza, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.