Bóle głowy i zawroty oraz wydzielina w gardle

Od lat cierpie na bole glowy, od pewnego czasu takze na zawroty. Ciagle splywa mi po gardle wydzielina. Oto wynik mojego rezonansu glowy: zgrubienia polipowate w obu zatokach szczekowych, zwiekszone w lewej. Zgrubienie sluzowki zatoki sitowej.Torbiel Tornwalda na tylnej scianie nosogardzieli 17 na 14 mm. Lekko skrzywiona lewa przegroda nosowa. Nie jestem alergikiem.Czy moje dolegliwosci nadaja sie juz tylko do leczenia operacyjnego??

Przyjedź z tymi wynikami do mnie, moze coś poradzę. Najbliżej Ciebie przyjmuję w Annopolu. Jestem Lubelakiem od urodzenia, pracowałem w Klinice Lubelskiej