Bóle głowy nieznanego pochodzenia
Witam. Od roku boli mnie głowa. Miałem wykonany rezonans, na którym nic nie wykazano oprócz skrzywionej przegrody nosowej. Brałem lek Flunarizinum, nie pomógł. Co do bólu to jest on skoncentrowany w tylnej części głowy, a także w okolicach skroni. Odczuwam również sztywność karku. W tym roku mam maturę i bardzo zależy mi na sprawności umysłowej. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Wskazana jest wizyta u specjalisty neurologa.