Bóle lewej strony głowy, karku i łopatki

Cierpię na bóle głowy od dziecka, ostatnio trochę się zmieniły. Boli mnie lewa strona, tylna część i na czubku, bol klujacy jakby rwacy tępy. Boli przy tym lewa str.karku i łopatka mam napięte mięśnie w tym miejscu.Byłam u neurologa, odruchy ok.tk bk ok, eeg ok,krew ok. Rtg odcinka piersiowejgo - skolioza prawostronna z poglebieniem kifozy. Skrzywiona przegroda nosowa do operacji. Miałam ostatnio zapalenie zatok. Od czego mogą być to bóle. Trwają już dwa tyg.raz mniej raz gorzej. martwię Się

Lek. Tomasz Budlewski

Być może wynikają ze stanu zapalnego błony śluzowej zatok. Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Rozumiem że lekarza neurolog nie stwierdził chorób z jego dziedziny?