Bóle głowy po dwóch ablacjach na sercu

jestem osoba po 2 ablacjach na sercu, o tego czasu ciagle źle sie czuje, robi mi sie nie dobrze, słabo, zawroty głowy uczucie omdlenia dodatkowe skurcze serca, czasami tachykardia, bóle w klatce brzuchu i podbrzuszu, badania jakie wiykonałem: holter , ekg,usg brzucha , echo serca, rtg klatki po zabiegu, eeg, RM głowy, usg jader, ciągle myślę ze mam jakiego raka i nikt tego nie może wykryć, jakie badania jaszcze zrobić żeby wykluczyć wszystko? takie samopoczucie mam od 4-6 mc.

Aleksander Ropielewski

Jeżeli wszystkie badania są w normie to przyczyny należy upatrywać w sferze psychicznej, natomiast powinien Pan nadal być pod kontrolą kardiologa. W tak młodym wieku nowotwory są rzadkością i bez sytuacji obciążenia rodzinnego nie ma konieczności ich "szukania".