Złe samopoczucie po zabiegu ablacji

Witam jestem po 2 ablacjach z powodu wpw, wszystkie badania wychodzą dobrze a ja ciągle źle sie czuje, robia mi sie miekkie nogi, dodatkowe skurcze komorowe ok 120/24h które odczuwam, zawroty głowy, mdłości. Byłem neurologa,urologa,laryngologa, dermatologa,internisty, kardiologa, miałem holtery rm głowy usg brzucha, badania krwi/moczu itd. wszystko wychodzi w normie, skąd te złe samopoczucie? byłem u psych. i przepisała mi tabletki sertagen 50 lorafen 1mg doraźnie po jakiem czasie to działa?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe leki konieczne jest przyjmować około 2- 3 tygodnie aby mieć jakiś efekt, po za tym konieczna jest kontrola u psychiatry, w czasie brania tych leków. Proszę udać się do psychiatry, tym bardziej że rozumiem że wszystkie badania wychodzą prawidłowo. Ewentualnie ponownie proszę koniecznie udać się do kardiologa w związku z dodatkowymi objawami.