Złe samopoczucie po zabiegu ablacji
Witam jestem po 2 ablacjach z powodu wpw, wszystkie badania wychodzą dobrze a ja ciągle źle sie czuje, robia mi sie miekkie nogi, dodatkowe skurcze komorowe ok 120/24h które odczuwam, zawroty głowy, mdłości. Byłem neurologa,urologa,laryngologa, dermatologa,internisty, kardiologa, miałem holtery rm głowy usg brzucha, badania krwi/moczu itd. wszystko wychodzi w normie, skąd te złe samopoczucie? byłem u psych. i przepisała mi tabletki sertagen 50 lorafen 1mg doraźnie po jakiem czasie to działa?

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Powyższe leki konieczne jest przyjmować około 2- 3 tygodnie aby mieć jakiś efekt, po za tym konieczna jest kontrola u psychiatry, w czasie brania tych leków. Proszę udać się do psychiatry, tym bardziej że rozumiem że wszystkie badania wychodzą prawidłowo. Ewentualnie ponownie proszę koniecznie udać się do kardiologa w związku z dodatkowymi objawami.