Co oznaczają objawy po ablacji?

Witam , jestem po drugiej ablacji bigeminii komorowej - 5 tyg temu. Holter ekg , ekg , wysiłkowe ekg i wyniki krwi są dobre. Biore tylko 1 lek na nadciśnienie - CoPrestarium 10 10 - działa dobrze (ciśnienie w granicach 120/80/75) Mam stwierdzone Hashimoto przy TSH bujającym sie od 2 do 5 jednostek. Od ablacji czuje ucisk z tyłu głowy , wrażenie niepokoju , CZASAMI : prądy przeszywające od głowy , fale ciepła , oblewam sie potem , nie moge sie skupić , serce zaczyna mocniej bić bez przyczyny , lekkie wrażenie dezorientacji , zatapiania stóp lub wrażenie chodzenia po gąbce. Czy to jest efekt poablacyjny? Co moga oznaczać te symptomy? Byłem u laryngologa - wykluczył problemy z błędnikiem Byłem u neurologa z badaniami EEG i rezonansem głowy - wykluczył zmiany i dolegliwosci neurologiczne. Ziołowe leki na uspokojenie mi nie pomagają. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie ciśnienie tętnicze? warto udać się do lekarza rodzinnego i wykonać zapis ekg, oraz ponowna wizyta u kardiologa i ew neurologa