Co oznacza wynik badania holterem u 25-letniej osoby?

Witam wizytę u kardiologa mam dopiero za miesiąc bardzo proszę o interpretację wyników holtera. Mam 25lat i od 5 jestem po ablacji serca wada WPW. Opis holtera: Średnia częstość rytmu wynosiła 92 - rytm zatokowy. Minimalna częstość rytmy 52 Maksymalna 149. Pauz O. Pobudzeń komorowych 8, w tymo V-Tach i 0 par, bigeminii komorowych 0 i trigeminii komorowych 0. Zarejestrowano 522 pobudzeń nadkomorowych, w tym 28 SV-Tachy i 160 SV par. wystąpiło 2 bigeminii nadkomorowych, trigeminii nadkomorowych 0. Czy wyniki są niepokojące?

Nie dokonujemy analiz przypadków medycznych i wyników badań pacjentów z poziomu portalu.
Proszę w tym celu zgłosić się do lekarza prowadzącego, który zlecił wykonanie badania.