Prośba o analizę Holtera u 29-latka

Proszę o analizę Holtera. Mam 29 lat. Śr. częstość rytmu wynosiła 69. Min 52 o godz. 00:32 a max o 125 o godz. 12:03. Pauz ponad 2,5 s. wystąpiło 0. Pobudzeń komorowych 10637, w tym 7187 pojedynczych VE, 1725 par i 0 V-Tach. Bigeminii komorowych wykryto 77, zaś trigeminii komorowych 513. Pobudzeń nadkomorowych 9, w tym 9 pojedynczych SVE, 0 par i 0 SV-Tach. bigeminii nadkomorowych 0, zaś trigeminii komorowych 0. Epizod ST(min.)0. HRV SDNN:121, SDANN Index:93. W echo serca wyszło wypadanie płatka

Magdalena StusiĹska

Częstość rytmu jest prawidłowa, jednak w badaniu niepokoją nieco duże ilości pobudzeń komorowych- najlepiej skonsultować taki wynik z lekarzem kardiologiem, dobierze on postępowanie w oparciu o Pana stan kliniczny i wyniki badań.