Jak interpretować wynik badania Holtera u 50-latki?

Witam serdecznie, zrobiłam badanie holtera EKG i czy mogła bym prosić o interpretację wyników? Będę bardzo wdzięczna. Mam 50 lat , jestem kobietą. Oto wyniki badań. Średnia częstość rytmu wynosiła 86. Minimalna częstość rytmu 50. Maksymslna częstość rytmu 158. Pauz dłuższych od 2.50 s.wystspilo 0 . Pobudzeń komorowych zarejestrowano 24534, w tym 23683 pojedyncze VE, 420 par i 0 V-Tach. Bigemini komorowych wykryto 1, trigemini komorowych 2339. Pobudzeń nadkomorowych zarejestrowano 37, w tym 37 pojedynczych SVE, 0 par i 0 SV-Tach. Bigemini nadkomorowych 0, trigemini nadkomorowych 0. Epizody ST( min) 182. Maks zmiana ST wynosiła -2.6. HRV SDNN :162. Z góry ogromnie dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie objawy? Konieczna pilna wizyta u kardiologa ew zgłosić się do sor/ip