Bóle głowy, samoistne drżenie oraz kłopoty z pamięcią i koncentracją a wynik MRI z kontrastem

Mam 42 lata. Od paru miesięcy mam bóle głowy, z reguły nie są one silne.Mam samoistne drżenie głowy oraz drżenie "podskórne". Mam kłopoty z koncentracją i pamięcią. Wynik MRI z kontrastem : W trzonie ciała modzelowatego po stronie prawej ognisko 7mm średnicy o podwyższonym sygnale w obrazach T2 zależnych i TIRM, bez pokontrastowego wzmocnienia,zmiana demielinizacyjna?innego charakteru?nie można wykluczyć glejaka niskiego stopnia. Czy opisane dolegliwości mogą być spowodowane w/w ogniskiem?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości pośrednio mogą być związane z opisanym ogniskiem. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się ze specjalistą neurologiem, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.