Bóle głowy, ucha i szyi

Witam od października 2015 boli głowa ucho szyja z jednej strony oraz gardło i stan podgoraczkowy do 37,6 miałam badania z krwi wszystko w normie wycięty węzeł z szyi to o nieco zatartej strukturze dożynkowy. Węzły są powiększone . Tomografia głowy była robiona w listopadzie 2015 to wszystko ok. Ból jest do dziś raz mniej raz bardziej. Byłam u onkologia hematologia rodzinnego laryngologa neurologa .zganiają na nerwice biorę leki wyciszajace ale nadal czuję ból co robić boję się ze to coś złego.

Pozdrawiam
Marta Widera-Kędryna

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza