Bóle z lewej strony głowy, lewego oka i zatoki
Witam serdecznie, od ok. 5 lat mam 1-2 razy w miesiącu bóle głowy z lewej strony, lewego oka i lewej zatoki. Jestem półprzytomna przez pół dnia. Po EEG głowy wynik wyszedł nieprawidłowy, zmiany uogólnione z nasileniem w HV. W międzyczasie zaczęłam mieć podwyższone ciśnienie w granicach 136-140/96 -106 .Tomografia wyszła prawidłowa .Czy jest to migrena,czy stany padaczkowe ?

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Aby to rozstrzygnąć potrzebne jest badanie neurologiczne. Sugeruję wizytę u neurologa.
Pozdrawiam.