Bóle i kłucia w piersi

Witam, mam 20 lat i od jakiś 4 lat miewiam bóle w lewej piersi, oczywiście byłam z tym u ginekologa ( ponieważ pare osób z bliskiej rodziny zmarło na raka, bałam się, że to może być właśnie to), który dał skierowanie do kolejnego ginekologa, zrobiono mi USG, wszystko było ok, bez żadnych zmian. Od tej wizyty mineły dwa lata, a ból nadal się pojawia ( nie codziennie, ale jednak jest to uciążliwe), czasami po prostu "boli" a czasami nieznośnie kłuje. Mam nadzieję, że ktoś z Państwa pomoże :)

Aleksander Ropielewski

Chciałbym pomóc, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję wykluczenie przyczyn ortopedycznych i wykonanie RTG klatki piersiowej.