Bóle i niestrawności przy ostrym zapaleniu żołądka i błon śluzowych

Mam ostre zapalenie Żołądka ,błon śluzowych.Robiłem gasteroskopie w kwietniu 2015r wykazało bakterie haleo bakter,lekarz rodzinny dał mi leki na te bakterie jakiś czas było dobrze po 2-miesiącach mam powrót bólów,niestrawności.Prosze o rade Pozdrawiam

W takim wypadku zaleca się kontrolne wykonanie gastroskopii i w zależności od wyniku kontrolnej gastroskopii odpowiednie zalecenia co do dalszego sposobu postępowania. Oczywiście decyzję w tej sprawie musi podjąć lekarz prowadzący.