Bóle i obrzęk piersi

witam. Oststni miesiąc boli mnie prawa piers. Bralam tabletki aby ale lekarz po badaniu usg kazal mi je odstawić. Wykryl powiekszone przewody mlekowe. Biore tabletki mastodynon i smaruje piers od 10 dni zelem na jakies zapalenia. Bol nie znika. Obrzek wciąż zostaje. Czy nalezy odczekac jeszcz czy udać się z tym do lekarza ginekologa znów ( pytam bo mieszkam w innym miescie niz ginekolog i ciezko mi znalezc czas) czy odczekać jeszcze. A moze to coś powaznego jesli objawy nadal są? Dziekuje za odp

Aleksander Ropielewski

Okres 10 dni to wystarczający okres aby zaobserwować skutecznosć leczenia. Przy braku poprawy sugeruję ponowny kontakt z lekarzem.