Obrzęk poniżej mostka

witam mam pytanie do pana co moze oznaczac obrzek ponizej mostka jak dotykam dlonia to czuje cos powiekszonego oraz boli przy dotykaniu a takze przy oddychaniu zaznacze ze bylam na antybiotykach przez 2 miesiace czy to moze byc cos powaznego?lekarz dal tabletki CONTROLIC 20 mg ale to nie pomaga nic od 7 dni :( biore...nadal boli i nic sie nie zmniejszylo..prosze o pomoc bo sie martwie czy to nie jakas przepuchlina badz cos gorszego :(

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi oczekiwanych rezultatów, koniecznie proszę skonsultować się ponownie z lekarzem POZ. Bez badania fizykalnego nie ma bowiem możliwości oceny opisanej zmiany.