Stosowanie leków na obniżenie hormonu tarczycy i prolaktyny a ból w okolicy jajników i jajowodów

Witam. Od około miesiąca biorę tabletki na obnizenie hormonu tarczycy oraz prolaktyny. Od paru dni, przypadkowo się dotknelam z prawej strony w okolicach jajowodow i mnie zabolało. Sprawdziłam z lewej strony, mocniej nacisnelam, także zabolało. 2 miesiace temu mialam usg i wszystko bylo dobrze. Boli takze po stosunku (nawet bardziej i bez dotykania)Co to może oznaczać? Moze to wina tabletek?euthyrox na tarczyce i dortex badz dostinex nie moge sie rozczytac na hiperprolaktynemie. Prosze o

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.