Antykoncepcja Bonadea a policystyczne jajniki

Witam. Cykle mam 28 dni , przyjmuja antykoncepcje Bona dea, ze wzgledu na policystyczne jajniki, a takze biore euthyrox, metformax, bromergon. Do stosunku doszlo 4 dnia cyklu w pazdzierniku. Od wtedy mialam juz wszystkie objawy ciazy. W grudniu robilam test ale wyszedl negatywny, pewnie bylo juz za pozno. Krwawienie z odstawienia mam, ale jest calkowicie inne niz bylo dotychczas. Teraz bylby 13 tydzien ciazy I wyczuwam pod pepkiem a nad lonem zgrubienia, a jak nacisne mocniej to czuje tam kulke

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.