Bóle i zaczerwienienie napletka a gojenie się ran

Witam,mój problem polega na tym iż nie mogę zdjąć napletka, jest on lekko zaczerwieniony i piecze przy odciąganiu i jest jakaś "blokada" dodam iż czasem swędzi. Ostatnio próbowaliśmy współżyć z dziewczyną lecz niestety nie udało się gdyż jej pochwa była zbyt ciasna,a głębsze wkładanie członka bolało ją (dziewica).Moje pytanie brzmi:co zrobić z moim małym kolegą?Jest czym się martwić?A może samo się zagoi..?

Witam serdecznie.Może to być poważny problem wiec najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub androloga.
Takie nie leczone zmiany nie tylko zagrażaja Pana partnerce ,ale mogą trwale Pana okaleczyć.