Bóle kciuka, palców, problemy z chodzeniem

Mam problem ciężki troche do opisania... Mianowicie od jakis 3 tygodni odczuwam dziwne bóle, zaczeło sie od kciuka, bolał mnie vez żadnej przyczyny, zaczoł wieczorem rano juz było wporządku. 3 dni później zaczeły boleć mnie dłonie, nie mogłam wyprostowac palcow luv zacisnąc całkiem w pięśc, miałam problem trzymac szklankę w dłoni na nastepny dzien bol znikł, znowu pare dni później zaczełam odczuwać ból z tyłu nogi pod kolanem, miałam problem z chodzeniem, nie mogłam wyprostowac nogi

Witam serdecznie,

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego lub neurologa celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.